Toptan Cep telefonu aksesuarları
Erkas Kurumsal / Toptan Cep Telefonu Aksesuarları
Kurumsal
Neden BayiCadde?

Bayicadde.com'u tercih etmeniz için önemli olduğunu düşündüğümüz sebepleri sizinle paylaşmak ve sizleri de müşterilerimiz arasında görmek isteriz.

TEK NOKTADAN HİZMET

Müşterilerimiz ihtiyacı olan tüm ürünleri online toptan mağazamızdan, ürün adetlerini kendileri belirleyerek tek platform üzerinden satın alabiliyor. Kendi mağazanızda talep gören ürünlerin stoklarını arttırıp, azaltabilirsiniz.

Oturduğunuz yerden rahatlıkla alışveriş yapabilecek, yorulmadan keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayabileceksiniz. Zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak online toptan alışveriş sayesinde seyahat maliyetinden kurtulmak da sizin için büyük kolaylık olacak. Üstelik satın almış olduğunuz ürünlerin hepsi kapınıza kadar teslim edilmektedir.

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

Bayicadde.com 200.000’den fazla farklı ürünle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Stoklarımız sürekli olarak güncellenmekte olup, günlük olarak yeni ürünler satışa sunulmaktadır.

7 / 24 ALIŞVERİŞ

İnternet alışverişlerinin en çok sevilen yanlarından biri de dilediğiniz yerde, dilediğiniz zaman alışveriş yapabilmenize imkan sağlamasıdır. Bayicadde.com üzerinden de yoldayken, iş yerindeyken, yemekteyken ihtiyacınız olan tüm telefon ihtiyaçlarınızı satın alabilirsiniz.

Bayicadde.com’dan yapacağınız toptan alışverişlerde saat sınırlaması olmadan, 7/24 dilediğiniz saatte alışverişinizi özgür bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.  Bulunduğunuz lokasyonun hiçbir önemi yok. Dünyanın neresinde olursanız olun, tek tıkla internet üzerinden alışverişinizi güvenle yapabilirsiniz.

HIZLI TESLİMAT

Bayicadde.com üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde ürünleriniz 2 iş günü içerisinde anlaşmalı olan kargo firmaları ile tarafınıza gönderilmektedir.

KALİTELİ HİZMET

Tüm hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir. Sunduğumuz hizmetlerde müşterilerimizin faydasına, uygun fiyatlı çözümlerle titiz bir şekilde yüksek kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

BayiCadde.com bir Locca Grup kuruluşudur. Copyright © 2012-2024 Erkas Telekomünikasyon San. Tic. A.Ş Tüm Hakları Saklıdır.