Toptan Cep telefonu aksesuarları
Erkas Kurumsal / Toptan Cep Telefonu Aksesuarları
Kurumsal
Hakkımızda
Bayilik
Hakkımızda

Bayicadde.com 2021 yılında kurulmuştur. MobilCadde.com olarak da perakende sektöründe 2010 yılından günümüze kadar hizmet vermekteyiz. Cep telefonu aksesuarı sektöründe toptan satış alanında faaliyet gösteren Bayicadde, bir Locca Grup kuruluşudur.

"Cep telefonu aksesuar tedarikçiniz" sloganıyla yola çıkan Bayicadde.com toptan satış sektöründe, Türkiye’nin her yerine kaliteli bir şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Güçlü tedarik zinciri, 200.000'den fazla ürün seçeneceği ve yılların deneyimi ile Türkiye’nin her bir köşesine ulaşmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Kısa sürede telefon aksesuarı alanında müşterilerine en güncel ve kaliteli ürünleri, uygun fiyat seçenekleriyle sunmak için alt yapısını hazırlayan Bayicadde.com iş ortaklarına en iyi çözümleri sunmak için tasarlandı.

VİZYONUMUZ

Kurumsal değerlerimizi koruyarak, kaliteli ürünleri ve en iyi hizmeti tüm iş ortaklarımız için standart haline getirip, sektörde öncü olmak.

MİSYONUMUZ

Cep telefonu ve aksesuarları sektöründe toptan satış alanında Türkiye’nin önde gelen markalarından olmak ve satış sonrası çözümlerle iş ortaklarımıza en iyi hizmeti vermek.

 

BayiCadde.com bir Locca Grup kuruluşudur. Copyright © 2012-2024 Erkas Telekomünikasyon San. Tic. A.Ş Tüm Hakları Saklıdır.